Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi

Program 2019

Informacje dodatkowe

FESTYN NAUKI

Koncerty

Galerie zdjęć z imprez

6 kwietnia 2017 PDF Drukuj
środa, 05 kwietnia 2017 19:00

 

W czwartek (6 kwietnia) przygotowaliśmy dla Was ponad 100 festiwalowych imprez.

 

Zapraszamy na festiwalowe święto w Politechnice Łódzkiej, gdzie w godzinach 9:50-13:10 będziecie mogli wziąć udział w kilkudziesięciu ciekawych 20-minutowych wykładach

Miejsce: Centrum Kształcenia Międzynarodowego (IFE), ul. Żwirki 36, budynek A-16

 

Wydział Filologiczny UŁ zaprasza na spektakl teatralny w języku rosyjskim kaliningradzkiego teatru „Trietij Etaż” pt. Historia ich miłości oraz wykład (Trzy piętra prawdziwego życia) poświęcony działalności tego teatru.

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego ItaliAMO z Wydziału Filologicznego opowiedzą Wam o  o włoskich inwestycjach w Polsce i najczęstszych obszarach współpracy Włochów i Polaków. Wiele wartościowych informacji w formie prezentacji, gier, quizów i konkursów (Włoskie firmy i przedsiębiorstwa w Polsce).

 

Podczs dyskusji panelowej na Wydziale Chemii UŁ poszukamy wspólnie odpowiedzi co znaczą dla nas dziś odkrycia Marii Skłodowskiej-Curie.

 

Społeczna Akademia Nauk zaprasza na warsztaty, podczas których poznacie techniki tworzenia podpisów filmowych i wykonacie swoje własne.

 

W Bibliotece Politechniki Łódzkiej będziecie mieli możliwość poznać Bibliotekę od kuchni (Zwiedzanie Biblioteki Politechniki Łódzkiej) oraz zobaczyć na żywo jak powstają cyfrowe zasoby Łódzkiej Regionalnej Biblioteki Cyfrowej CYBRA i na ile sposobów można z nich skorzystać (Cyfryzacja analogowej postaci druku).

W Bibliotece PŁ możecie również poznać działalność Klubu Krótkofalowców Politechniki Łódzkiej SP7TUL, którego członkowie opowiedzą o krótkofalarstwie, podstawach prowadzenia łączności i możliwości rozwoju jakie daje to hobby.

 

Wydział Zarządzania UŁ zaprasza na dwudniową konferencję (6-7 kwietnia) dotyczącą marketingu internetowego, nowych technologii oraz innowacji w biznesie (Łódź Jungle Web).

 

W programie znajdziecie informacje o pozostałych atrakcjach


 

Partnerzy

Patronat medialny

www.tvp.lodz

Wspierający Festiwal

 

 

 

Gościmy w serwisie

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości