Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi
PDF Drukuj Email
poniedziałek, 12 marca 2018 19:17

 

WYDZIAŁ NAUK GEOGRAFICZNYCH UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO

zaprasza do udziału w III Sesji Wyjazdowej Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki

w Bełchatowie

 

 

Zapraszamy nauczycieli i uczniów klas VII szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na ciekawe wykłady z zakresu geografii, pn. „Wiedza bez granic”, które odbędą się 20 marca, w sali teatralno – widowiskowej MCK PGE Gigantów Mocy.

 

Wykłady organizowane będą w ramach Trzeciej Sesji Wyjazdowej Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki, który w bieżącym roku już po raz XVIII organizowany będzie przez Łódzkie Towarzystwo Naukowe i uczelnie wyższe. Jego czynnym współorganizatorem jest m.in. Wydział Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego, którego pracowników będzie można w tym dniu zobaczyć i posłuchać w trakcie ich pasjonujących wykładów. Prelekcje od trzech lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród nauczycieli i młodzieży.

 

W tym roku proponujemy dwa bloki, na które będzie można się zapisać. Każdy z bloków będzie trwał po dwie godziny i składać się będzie z dwóch wykładów, merytorycznego i krajoznawczego.

 

Wszystkie zainteresowane szkoły mogą zgłaszać się do dnia 15 marca 2017 do PGE Gigantów Mocy na adres mailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub pod numerem telefonu: 44 635 19 19.

 

Ilość miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu się do udziału w sesji decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Program - pobierz