Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w Łodzi

PROGRAM 2020

Informacje dodatkowe

FESTYN NAUKI

Konkursy

Dodatkowe informacje 2016


Politechnika Łódzka


Program imprez festiwalowych na Politechnice Łódzkiej

>> zobacz ulotkę

 
Targi Pracy na ASP — 22-23 kwietnia 2016 r.

alt


Zapraszamy na Targi Pracy, podczas których każdy zainteresowany student i absolwent Uczelni Artystycznej znajdzie coś dla siebie. Firmy przedstawią możliwość zatrudnienia, warunki pracy oraz perspektywę rozwoju zawodowego. Podczas bezpośrednich spotkań oraz wykładów będzie niepowtarzalna okazja nie tylko do poszerzenia swojej wiedzy, ale również nawiązania bezpośredniego kontaktu pracodawców i przyszłych pracowników.


>> Więcej informacji

 
Wydział Matematyki i Informatyki UŁ PDF Drukuj Email
wtorek, 05 kwietnia 2016 06:40


Wykłady i warsztaty dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych Wydział Matematyki i Informatyki UŁ ul. Banacha 22, Łódź. 20 kwietnia 2016r. — ulotka.


Zgłoszenia zawierające w temacie nazwę szkoły, proszę kierować na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

W treści proszę podać liczbę uczniów, wybrane zajęcia i numer telefonu do osoby składającej zgłoszenie. Rezerwacja miejsc odbywa się na podstawie kolejności zgłoszeń. Prosimy o zgłaszanie grup co najmniej 10-15 osobowych. Opisy zajęć znajdują się na stronie festiwalu www.festiwal.lodz.pl.


Prezentacja Wydziału Matematyki i Informatyki UŁ 20.04.2015 godz. 10.45 Aula — Zapraszamy!

Poprawiony: wtorek, 05 kwietnia 2016 06:46
 
AHE w Łodzi

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza na szereg festiwalowych warsztatów i pokazów m.in.: warsztaty tańca nowoczesnego i zumby, które poprowadzi Michał Przybyła - finalista 8. edycji „You Can Dance” oraz Marta Sołtys – studentka kierunku taniec Wydziału Artystycznego AHE w Łodzi.

Zachęcamy do zapoznania się z programem imprez festiwalowych przygotowanych przez Akademię!

 

alt

 
Międzynarodowe Przedszkole Edukacji Innowacyjnej PDF Drukuj Email
wtorek, 22 marca 2016 20:34

W tym roku po raz pierwszy do udziału w Festiwalu Nauki, Techniki i Sztuki dołączyło Międzynarodowe Przedszkole Edukacji Innowacyjnej „Tęczowy Świat Dziecka”. Na warsztatach przygotowanych przez naszą placówkę podczas pikniku naukowego w Manufakturze dzieci będą mogły wykonać wiele różnorodnych i atrakcyjnych prac plastyczno-technicznych.

Zapewniamy, że maluchy będą świetnie się bawić! 

alt

 
«pierwszapoprzednianastępnaostatnia»

Strona 2 z 3

Wspierający Festiwal